Długopisy reklamowe z nadrukiem

Dostać przychylność wyborców

Politycy za wszelką cenę łakną podbić stanowisko, na które kandydują. Zgodność z rzeczywistością jest taka, że nie zawsze się na nie nadają, aczkolwiek nie to, jest dla nich najistotniejsze. To sondaże, ze słupkami poparcia, bądź jego brakiem- pobudzają u nich palpitacje serduszka. Nie mogąc spać- po nocach, kombinują- w jaki sposób przekonać do siebie, prawdopodobnego wyborcę. Rodzai na to jest parę: od tych racjonalnych, aż po te najbardziej niedorzeczne. 
       Do tych pierwszych bez wątpienia wolno zaliczyć plenerowe wyjazdy. Podczas takiego spotkania- kandydat na posła lub senatora, obrazuje swój autorski program, który planuje realizować- w trakcie swojej czteroletniej kadencji w Sejmie. Jeśli natomiast są to wybory parlamentarne- taka osoba nie reklamuje siebie- pojawia się wtedy z ramienia partii. Drugą całkiem sensowną metodą, są wiece wyborcze. Organizuje się je w plenerze, najlepiej o sporej powierzchni. Wyborcy są raczeni różnorodnymi smakołykami z grilla oraz innymi smakołykami. 
      Wszak mówi się, że przez żołądek do serca. Przyszły poseł dodatkowo wierzy, że takie sztuczki, chociaż troszkę przechylą szalę, na jego korzyść. Dla pewności rozdaje zebranym różne gadżety, ze swoją podobizną. Mogą to być bluzki, kubki, długopisy reklamowe z nadrukiem. Nie ważne, liczy się jedynie to, żeby ludzie zapamiętali jego twarz. Może się tak zdarzyć, że gdy nie będą wiedzieć- na kogo głosować- to przypomną sobie właśnie to spotkanie.
 
      Nawiasem mówiąc, słowa w kampanii wyborczej ulatują- zostają tylko twarze. Można uciec się do podstępu oraz udając akwizytora, przekonywać niezdecydowanych wyborców lub też zostawić im ulotki za wycieraczkami aut. Występuje jednak ryzyko, że świńskie zagrywki, wyłącznie ich zniechęcą i w ogólne nie pójdą do urn.