Kartony z nadrukiem brodnica

Kartony z nadrukiem

W aktualnych czasach wszystkie firmy starają się mocno ogłaszać, gdyż konkurencja jest duża. Niekiedy nieduży detal może zaważyć o wyborze danej firmy przez kontrahenta. Z tego też powodu producenci starają się dopiąć wszystko na ostatni guzik, żeby to oni zostali wyłonieni przez konsumenta. Jedną z form reklam mogą być na przykład kartony z nadrukiem. Wyróżniane są różnorodne formy nadruku: dwukolorowe, jednokolorowe albo rastrowe. 
         Z pewnością odważne barwy a także intensywne barwy przyciągają spojrzenie, a tym samym przypuszczalnych użytkowników. Na kartonie mogą być różne informacje. Doskonale jest jednakże zlokalizować tam najistotniejsze informacje, takie jak numer kontaktowy, nazwa fabrykanta, czy też chociażby ilość sztuk produktu znajdującego się w środku. Ważne, aby karton z nadrukiem był ładny i obejmował rzeczowe informacje. Trzeba dodatkowo zmieścić logo firmy w centralnym miejscu na kartonie. 
         Nadruk rastrowy cechuje się zaprezentowaniem efektu cieniowania. Jest to tak zwana gra oodcieni jasnych i ciemnych. Z reguły wykonywany jest techniką sitodruku.
        Jak widać na rynku jest spory wybór jeśli chodzi o kartony z nadrukiem. Każdy powinien wyszukać dla siebie poręczne rozwiązanie. Należy jednak zadać sobie pytanie, do jakiej grupy docelowej pragnie się trafić. Czy to ma być młode pokolenie, czy też starsze, a może jakaś nisza ?